Gündem Postasi

Güncel Selülit Tedavisi Fiyatları

Güncel Selülit Tedavisi Fiyatları
07 Haziran 2018 - 15:25 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

Günümüzde artık selüliti olmayan kadın yok denilecek kadar az hale gelmiştir. Her 10 kadını 9’ unda selülit bulunmaktadır. Selülit sorununu ertelememenizde yarar vardır. Çünkü sorun büyüdükçe çözüm alternatifleri de azalmaktadır. Artık selülit için bir çok tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Selülit giderici kremler, selülit masajları, radyo frekens dalgaları gibi bir çok tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu tedavileri uzman eşliğinde yapılarak en iyi sonuçlar alınması hedeflenir. Peki, bu tedavi fiyatları kaçtan başlıyor ne kadar etkili bir sonuç veriyor biz sizi bu konuda bilgilendirelim.

ACOUSTİC WAVE THERAPY (AWT)

Ünlü şarkıcı Madonna’ nın da kullandığı söylenilen AWT en yeni selülit cihazıdır. Bu tedavide selülitin yanı sıra cilt gevşekliği sorunu ve bölgesel yağlanma fazlalıklarına da çözüm sağlanmaktadır. Bu tedavi haftada iki kez uygulanarak toplanda üç hafta sürmektedir. Tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissetmeyip sadece karıncalanma hissi olmaktadır. Acoustic wava therepy selülit tedavisi fiyatları  ise seansı 300 dolardan başlamaktadır.

TRİPOLLAR

Radyofrekans dalgalarıyla cildi anında gererek, yağ dokusunu azaltmaktadır. 3 ayrı uç arasında dolaşan enerji cilt hücrelerini ve su moleküllerini harekete geçirerek sıkılaştırıyor. Cilt ve cilt altına verilen radyo dalgaları kalojen dokusunu artırırken yağ dokusunu azaltıyor. Bu tedavi kadın ve erkeklerde de rahatlıkla uygulanıyor.  Bir hafta ara ile 6-8 defa uygulanması öneriliyor. Uygulama sonrasında ciltte hafif kızarıklar ve sıcaklık hissi olabiliyor. Tripollar selülit tedavisi fiyatları 150-200 dolar arasındadır. Sekiz seans paketlerde indirim yapılmaktadır.

MEZOTERAPİ

Selülit tedavisinde uygulanan en etkili tedavilerden biriside mezoterapidir. Tedavide amaç kan ve lenf dolaşımını düzenleyerek fazla yağların parçalanmasını sağlamak. 6-12 seans sonrasında ortalama ayda  1-2 beden incelme sağlanmaktadır. Seans sırasında uygulanan ağrı kesici kremler ve ağrı kesici spreyler sıkılarak herhangi bir acı hissi ortadan kaldırılıyor. Mezoterapi selülit tedavisi fiyatları seans 120 ile 150 dolar aralığında başlamaktadır.

Selilit tedavisinde uygulanan tedavilerin fiyat aralığı bu şekildedir. Bu tedavileri tercih ederek selülitlerinize son verebilirsiniz. Ancak bu tedavi fiyatlarının sizin bütçenize fazla geldiğini düşünüyorsanız daha makul fiyatlarla selülit giderici kremler kullanabilirsiz. Fakat bu tedavilerde sağlanılan kesin ve etkili çözümlere selülit kremleri ile alamazsınız.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER