Gündem Postasi

Botoks Uygulaması Videosu İzle

Botoks Uygulaması Videosu İzle
07 Haziran 2018 - 17:57 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.

Yaşantımız boyunca sürekli mimiklerimizi çalıştırırız. Gülme anımızda, kızma anımızda, şaşırdığımızda sürekli yüz kaslarımızı çalıştırmak durumda kalırız. Bunların yanında güneşin etkisi, stres ve yaşam stilimiz cildimizde bozulmalara neden olur. Cildimiz bozulduğunda ise çizikler ve kırışıklıkları oldukça çok görmeye başlarız. Özellikle yüz bölgesinde oluşan çizikler ve kırışıklıklar bizleri çok rahatsız eder. Bu sorun yaşı ilerlemiş insanlarda daha çok görülse de genç kişilerde de görülebilmektedir. Bu sorunun çözümünde ise botoks tedavisini tercih edebilirsiniz. Botoks tedavisinde yapılan işlemler sonrasında çiziklerden ve kırışıklıklardan belirli bir süre kurtulabilirsiniz. Botoks tedavisinin nasıl yapıldığını görmek içinse botoks videosu sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Botoks videosu izleyerek tedavinin nasıl yapıldığı hakkında kesin ve detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Bu tedavinin yan etkileri de oldukça azdır. Çok nadir geçici olarak tedavinin yapıldığı yerde kızarıklıklar oluşmaktadır. Yine nadir olarak tedaviden sonra insanlarda birkaç saat baş ağrısı görülmektedir. Bunlar dışında herhangi bir yan etkisi görülmemektedir. Botoks tedavisi yapılırken ince uçlu iğneler kullanılmaktadır. Bu iğneler ile tedavinin yapıldığı bölgedeki kasların işlevleri engellenir. Tedaviden 3 gün sonra etkiler görülmeye başlar. Tedavinin etkisi 6 ay gibi bir süre sürmektedir. Bu süre bittikten sonra kırışıklıklar ve çizikler tekrardan oluşabilir. Botoks tedavisi sürekli uygulanabilecek bir tedavi çeşidi olduğu için etkisinin kaybolması ile tekrardan tedaviye başvurulabilir.

Botoks tedavisi etkisi geçtikten sonra yapılan tedaviler sonucunda etki her zamanki gibi aynı süre olmayabilir. Ne kadar çok yaptırırsanız ilacın kaslardaki etkisi daha da az olacaktır. Önceleri 6 aylık bir etki bırakan tedavi daha sonrasında 4 ya da 5 aya kadar düşebilmektedir. Bu sürenin uzunluğu insanların yaşlarına göre de şekillenmektedir. Botok tedavisi olmadan önce botoks videosu izleyerek tedavi esnasında nelerin yapıldığını net bir şekilde görebilirsiniz. Tedavi sonrasında günlük yaşantınızda hemen dönebilirsiniz. Sizin yaşantınızı etkileyecek herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Bunların yanında botoks tedavisi hamilelere ve bebek emzirenlere uygulanmamaktadır. Ayrıca cilt kanseri gibi hastalıklar varsa bu durumlarda da tavsiye edilmemektedir. Botoks tedavisi hakkında daha detaylı bildi almak için uzman bir doktora başvurmanız sizin açınızdan daha yararlı olacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO