Gündem Postasi

Doğal Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme
05 Haziran 2018 - 19:10 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

Doğada bize sunulan birçok doğal kaynak vardır. Bu doğal kaynakları araştırarak kullanmak, faydalanmak, hayatımıza geçirmek sadece bizlerin elindedir.  Bitkiler içerisinde ilaç bulunan doğal yapılardır. Kimileri bitkilere karşı çıksalar da tıpta kullanılan ilaçların büyük bir oranı bitkilerin özünden yapıldığını bilmeleri gerekmektedir. Göğüsbüyütmede bu doğal bitkilerden yararlanabiliriz. Göğüs büyütme hormonların etkisiyle gerçekleşmektedir. O zaman hormon dengelerini etkileyecek bitkiler bizlere bu konuda yardımcı olabilir. Bunun için 3 bitkiye dikkat çekmek gerekir.

Göğüs büyütmeye yarayan bitkiler nelerdir?

  1. Kızıl Yonca
  2. Çemen Otu
  3. Sabal Meyvesi

Kızıl Yonca: ÖSTROJEN seviyesini artıran bu bitkinin kök olması iyi bir özelliğidir.Sadece östrojen seviyesini artırmaz fazla olan testesteronu (göğüs büyütmesini engelleyen hormon)  engeller.

Çemen Otu: İçerdiği diosgenin maddesi, yarı sentetik östrojen formu olduğu için doğal olarak salgıladığı bol miktarda östrojen hormonu sayesinde göğüslerin büyümesine olumlu katkılar sağlar.Derilerdeki iltihaplarda, çıbanlarda ve egzama gibi deri hastalıklarında krem olarak ta kullanılır. Doğrudan cilde uygulamak iyi yöntemdir.

Sabal Meyvesi: Bu bitki direk göğüs büyütmesine faydası olmasa da, Sabal Meyvesi göğüslerin büyümesine engel olan testesteron hormonunda azaltma yapacağından göğüs büyümesine yardımcı olacaktır.Yol açmaz ancak göğüslerin büyümesini engelleyen testesteron hormonu seviyesini azaltır. Günde 4,000 ila 5,000 mg den fazla tüketilmemelidir.

Tamamıyla doğal olan bu bitkiler doğru ve düzenli kullanıldığında olumlu sonuçlar alınabilir. Yeter ki istenilsin başarılamayacak uygulama değildir. Bu tür bitkilerin fayda etmediği durumlarda estetik yöntemlerle göğüslerinizi büyültebilir ve istediğiniz görünümü kazanabilirsiniz. Estetik operasyonlarda gelişen teknoloji ile beraber göğüs büyütme operasyonları artık daha az ağrılı olmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Estetik doktorunuzu mutlaka alanında kendini ispatlamış deneyimli uzmanlar arasından tercih etmelisiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO