Gündem Postasi

Dudak Dolgunlaştırma

Dudak Dolgunlaştırma
06 Haziran 2018 - 14:06 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.

Güzelliğimizin ön plana çıkarılmasını sağlayan en önemli unsurlardan biri dudaklarımızdır.

Bütün kadınlar hoş görünen dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak ister. Geliştirilen estetik müdahaleler sayesinde dolgun dudaklara kavuşmak artık mümkün.

İlerlemiş yaşınızdan dolayı burun kenarlarınızdan aşağı inen çizgileriniz mi var? Ya da doğuştan beri dudaklarınızın ince olmasından mı şikâyetçisiniz? Artık bu sorumlara elveda diyebilirsiniz.

Estetik müdahalelerde günümüzde gelinen noktada mimiklerinizi kaybetmeden kırışıklıklarınızdan kurtulmanız mümkün.

Cilt tarafından son derece kolay emilen maddeler kullanılarak yapılan dudak dolgu uygulamaları aynaya baktığınızda özgüveninizi tazelemenize ve çok daha genç görünmenize yardımcı oluyor.

Dudak doldurma işleminde kullanılan hyalüronik asit adı verilen madde aslında cildimizin içerisinde doğal olarak da bulunan bir elementtir. Bu element zamanla azalır ve cildimizin nem kaybı yaşamasına sebep olur. İnce iğneler yardımıyla cilt altına enjekte edilen bu sıvı vücut tarafından son derece kolay tolöre edilebilen bir yapıya sahiptir. Cildinize nemli ve genç bir görünüm kazandırır. Yapılan dolgu uygulaması kişinin cilt tipine ve uygulandığı bölgeye göre 6-12 ay arasında tazeliğini korur. Yani ömürlük bir uygulama değildir!

Peş peşe yapılan iki seansla yapılan uygulamanın ardından 2 ya da 3 hafta sonra tamamlayıcı olması açısından tekrar bir seans yapılır. Uygulamanın ardından geçici kızarıklık veya şişme gözlemlenebilir. Dudaklarınızın doldurulmasının ardından yeni görüntünüzle hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO