Gündem Postasi

Düzce SEO

23 Ocak 2019 - 23:35 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.

Düzce SEO

SEO Nedir? SEO İngilizce ve arama motoru optimizasyonu bir kısaltmasıdır. Türkçe arama motoru optimizasyonu olarak çevirir. Anlamsal olarak, web sitesi optimizasyonunun Google arama sonuçları algoritmasına dayandığını söyleyebiliriz. Bu makaleyi yazmaya başlamadan önce, bu ad altında başka sitelerin ne yazdığını öğrendim. Genel olarak soruyu kısaca cevapladılar ve farklı konulara geçtiler. Bu yazımda daha önce hiç duymamış birine anlattığı gibi SEO terimi hakkında biraz yazacağım. Şimdi devam edelim; Öncelikle, bir kelime grubu olan arama motorunu, arama motoru optimizasyonuna bakmaksızın düşünün. Sanırım size adım adım en iyi söyleyeceğim. Bir arama motoru nedir? Bir arama motoru, İnternet’teki kullanıcı isteklerini listeleyen, algoritmalarında bunları listeleyen ve yeni bir sayfada listeleyen bir mekanizmadır. Arama motorlarının mevcut olmadığını varsayarsak, sorularımızı cevaplayabilmek için siteler aramalı ve cevap aramalıyız, bu sadece küçük bir örnek.

Düzce SEO Uzmanı

Önceki cümleyle söyledim, çünkü arama motorları çoğunlukla kullanılıyor, ancak dışarıdan Türkiye’de, Yandex Google, Bing, vb. Var. Birçok arama motoru var. Örneğin, Rusya’da devlet desteği ile geliştirilen Yandex, Google’dan daha fazla kullanılıyor. Hala bir arama motorunun ne olduğu hakkında bilginiz olduğunu düşünüyorum ve sunduğum bilgilerin özellikle Google arama motoruyla alakalı olduğunu belirtmek istiyorum. Optimizasyon nedir? Genel anlamda, kısaltmada kullanılan değer aynı kabul edilebilir. Bu, en iyi koşulları sağlamaya çalıştığınız anlamına gelir. Şimdi ilk cümlemizde Google arama sonuçları algoritmasının duyurulması hakkında birkaç açıklama yapmak istiyorum. Google’da bir sorgu yürüttüğümüzde, aşağıdakine benzer bir ekran belirir. Arama sonuçları ekranı Sitemizin en üstünde yayınladığımız 4 sonuçta reklamsız sonuçları görüyoruz. Arama sonuçlarında, reklamları olan 4 farklı site var. Google Reklamları servisi, reklamla yapılan bir arama sorgusundan çıkmak için kullanılır. Ama şimdi işimiz yok. Önceki mavi kutuda kabul ettiğim bölüm Google reklamları olmadan organik sonuçlardır. Böylece, her yazılımın kendi kuralları ve işlevleri vardır. Google, sorgulamaların sonuçları için reklamlı ve reklamsız farklı algoritmalar kullanır.

Düzce SEO Ajansı Firması

Hiç kimse Google’dan elde edilen organik sonuçların algoritmasını bilmiyor (reklamlar olmadan). Bunun nedeni, Google’ın global rakiplerinin (Bing, Yandex, () bu algoritmayı paylaşamaması, ancak blogların, forumların, kişilerin vb.) Kullanıcılara bilgi sağlaması ve birçok teslimat hakkında geri bildirim vermesidir. Biraz daha yazmayı bitirdim, arama motoru optimizasyonu uzmanları bu işi yapan insanlar, bu meslek için okul veya üniversite eğitimi yok: merak, araştırma, test etme ve nihai sonucu elde etmek, içinde çalışan insanlarla çalışmak için bir meslek. SEO uzmanları bu işlemi yapmak için Google algoritma güncellemelerini takip eder, daha önce sahip oldukları deneyimler ve çeşitli Google işlemlerinden elde ettikleri bilgilerle çalışırlar.Arama optimizasyonu, deneyim ve gelişmiş bir stratejiye sahip olarak sitenizin Organik arama sonuçlarının algoritması için Google optimizasyonu: Yazının sonuna kadar, hiç kimse organik sonuçlar için bir çizgi garanti edemez .. Organik sonuçlar Google’a para ödendiğinde artırılamaz veya azaltılamaz. Doğal sonuçlar için, Google İşletmelerinin yerel işletmeler için dikkate alınması gerekir. SEO’yu daha önce hiç kimsenin duymadığı bir dilde yazmaya çalıştım. Umarım bu yardımcı olur. Yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıda bırakın.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO