Göğüs Büyütme Masajı

Göğüs Büyütme Masajı
05 Haziran 2018 - 19:13 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.

Küçük göğüsler doğal yol ile büyütmek isteniyorsa bunun en iyi çözümü masaj olacaktır. En etkili çözüm olarak göğüs büyütme masajları bilinmektedir.

Göğüs büyütme masajları günlük sabırla yapılması gereken masajlardır. Masajlarda kullanacak krem ve yağların içeriğini iyi bilmeli öyle kullanmalıdır. Yapılacak olan masajlarla göğüs hem dik hem de büyük gözükebilir. Bu hareketleri ve masajları uzmanından öğrenmelidir.

Göğüs Büyütme Masajında hareketlerin önemi

1. Hareket

Yapılacak hareketler estetik uzmanları tarafından öğretilebilmektedir.  Evde de uygulanarak göğüslerin büyümesinekatkı sağlanabilmektedir. İki göğse birden uygulanmalıdır. Eğer bir göğüs daha küçük ise sadece ona uygulanabilir.

Göğüs masajı nasıl mı yapılır?

• Gittiğiniz estetik uzmanınızın tavsiye ettiği, krem ve yağ ilk olarak göğse sürülür.

• Yardımcı olarak buzda kullanabilirsiniz. Soğuğun uyarıcı etkisiyle daha kolay hissedebilirsiniz.

• Göğüs ucunu eliniz tam ortasına olacak biçimde yerleştirip dairesel hareketlerle yavaşça bedeninizin içi kısmına doğru masaj yapın. Bu hareketler yaklaşık beş dakika tekrarlanmalı

2. Hareket

Koltuk altı masajıda göğüs büyütme de etkilidir. Koltuk altında bulunan kaslar harekete geçeceğinden göğüsler daha büyük görünür.

• Dik şekilde kollar kaldırılır.Koltuk altını göğüs kasına doğru hareketlerle masaj yapılır.

3. Hareket

• Estetik uzmanının tavsiye ettiği bir krem ve ya yağ sürülür. Göğüslerden tutularak her iki tarafa doğru yaklaştırılıp uzaklaştırılır. En az iki dakika boyunca yapmak gerekir.

4. Hareket

Kasların uyarılarak kuvvetlenmesini sağlayan bu hareket spor hareketlerini içerir. Göğüs kaslarını uyarıp kuvvetlendirecek her hareket yapılabilir.Yine uzmanınıza danışarak ondan yapmanız gereken hareketler hakkında genel bir bilgide alabilirsiniz. Yapılan hareketler günde en az 2 sefer yapılmalıdır. Düzenli yapılan hareketlerden sonra fark edilir derecede olumlu sonuçlar alınabilir.

Yalnız her yapılacak masaj abartılmadan sabırla yumuşak ve zarar vermeyecek şekilde yapılmalıdır.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER