Gündem Postasi

Güncel Botoks Fiyatları

Güncel Botoks Fiyatları
07 Haziran 2018 - 15:22 'de eklendi ve 223 kez görüntülendi.

Güzelliğimiz için en önemli faktörlerden biri olan cildimizde, kırışıklıklar ve çizikler meydana gelmişse botoks yaptırabiliriz. Tabi ki botoks yaptırabilmemiz içinde botoks fiyatları bizim için çok önemli. Dünya çapında yapılan bu ameliyat çok başarılı sonuçlar vermektedir. Neredeyse hiçbir yan etkisi veya riski bulunmamaktadır. Durum böyle olunca insanlar güvenerek botoks tedavisinden faydalanmaktadır. Botoks özle bir ilaç ile yapılmaktadır. Bu ilaç toz halindedir ve uygulamanın etkili olması için gerekli tek unsurdur. Bu ilaç laboratuarlarda işlenerek insanlara sunulmaktadır. Özel olduğu içinde fiyatı da ona göre belirlenmektedir.

Botoks fiyatları için öncelikle yapılan işin alan büyüklüğü çok önemlidir. Çünkü ne kadar alana yapılacaksa o alana nüfus etmesi gereken ilacın alınması gerekmektedir. Botoks ilacının ortalama fiyatı 400 dolar ve 450 dolar arsındadır. Bu fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. Tabi ki sadece ilacın ücretini ödeyerek botoks tedavisini yaptırmıyorsunuz. Botoks fiyatının belirlenmesi için birkaç unsur vardır. Bunlardan en önemlisi doktordur. Doktor konusunda ne kadar uzmansa o kadar ücreti artmaktadır. Konu her halükarda sağlık olduğu için bu işte ne kadar uzman olan bir kişi ile çalışırsanız o kadar sağlıklı sonuç alırsınız. Bu yüzden doktorlara ödeyeceğiniz tutar değişiklik göstermektedir. Doktorunuzu seçerken yüz anatomisini çok iyi bilen bir doktorla çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca tecrübe de çok önemlidir.

Botok tedavisini normal piyasanın çok altında yapanlardan biraz olsun uzak durmalısınız. Çünkü bu ilacın fiyat ortalaması bellidir. Bu fiyatın üzerine doktor ücretleri de hemen hemen bellidir. Çok uygun fiyatlara yapılan botokslarda ilacın kaliteli olmama veya botoks etkisi göstermeme gibi durumlar olabilir. Bu işlemler sonrasında cildinize ve kaslarınıza da zarar verebilirsiniz. Ayrıca botoks kremleri olarak piyasada satılan ve botoks etkisi olduğu iddia edilen kremlere de boş yere para vermeyin. Çünkü bu kremlerde botoks ilacı yoktur. Botoks işleminin tam olarak gerçekleşmesi için ilacın kaslara nüfus etmesi gerekir. Bu kremlerle böyle bir etkinin söz konusu olmadığı için kullanmanıza da gerek yok. Botoks fiyatları için ilacın ortalama fiyatını verdik. Bu fiyatın üzerine uygulanacak alanın büyüklüğü ve doktor ücreti eklenecektir ve net fiyat ortaya çıkacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO