Gündem Postasi

Şarjınızı Çabuk Bitiren Telefon Uygulamaları

Şarjınızı Çabuk Bitiren Telefon Uygulamaları
04 Haziran 2018 - 15:22 'de eklendi ve 597 kez görüntülendi.

Günümüzde herkes telefon kullanıyor artık. Ve bu telefonlar tuşlu, takoz telefonlar değil, dokunmatik ve akıllı telefonlar.

Teknolojinin en büyük meyvesi de telefonlardır. Akıllı telefonlar artık insanların vazgeçilmez cihazlarıdır. Her insan neredeyse akıllı telefona sahip ve bunun nimetini de her gün yiyor. Akıllı telefon zararlı değil, aksine yararlı bir şey. Ama kullanmak için bilmeniz gereken şeylerde var.

Akıllı telefon kullananların en büyük sıkıntısı şarjdır. Her ne kadar bu soruna da çözüm bulunsa da, şarjlar gelişmişlik gösterse de yetmiyor. Şarjlar öyle veya böyle çabucak bitebiliyor. Bunun nedeni de sizin sürekli kullanıyor olmanız ya da internetinizin açık kalması değil, kullandığınız uygulamalardır. Bazı uygulamalar telefonunuzun şarjını büyük oranda etkiler. Eğer bu uygulamalara karşı bilgi sahibi olursanız ona göre hareket edebilirsiniz.

İşte O Uygulamalar

Bu uygulamaların başında Facebook geliyor. Facebook herkesin kullandığı bir uygulamadır. Dünyanın da en popüler uygulamasıdır. İyi hoş ama çok fazla şarj yiyen bir uygulamadır. Bu yüzden az kullanmaya özen gösterin. Sohbetlerinizi de Whatsapp uygulamasından yapmaya çalışın. Bu şarjdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Öte yandan dünya çapında herkes tarafından kullanılan ve sevilen video izleme sitesi Youtube’da fazla şarj yiyen uygulamalardandır. Onu da daha az kullanın, eğer şarj kaygınız varsa. Navigasyon uygulaması Yandex, fotoğraf çekme uygulaması Retrica ve uygulama indirmeye yaran Google Play’da fazlasıyla şarj yiyen uygulamalardandır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO