Gündem Postasi

Yağ Aldırma Ameliyatı Fiyatları

Yağ Aldırma Ameliyatı Fiyatları
05 Haziran 2018 - 20:11 'de eklendi ve 130 kez görüntülendi.

Yağ Aldırma Ameliyatı Fiyatları yapılan şehre veya bölgeye göre değişebilir en uygun fiyat bilgisi için uygulamayı yapan merkezden bilgi alınması gerekmekdedir.Ameliyat hakkında bilgi için aşşağıdaki makalemizi inceleyiniz.

Çocukluktan ergenliğe kadar insan vücudu yağ üretmeye devam eder. Ergenlik döneminden sonra bu yağ hücreleri kalıcı hal alıp, hacim artışına neden olurken bunun sonucunda da kilo artışı meydana gelir. Sağlıklı beslenmek, spor, yaşam tarzı kilo almayı önlemekte ya da kilo artışının önüne geçmektedir.

Her ne kadar dikkat edilse de inatçı yağ birikimi olmaktadır. İnatçı yağ birikiminin en çok oluştuğu bölgeler bel, diz kalça, karın, basen, kol iç kısımları ve yanları ve boyunda bulunmaktadır.

Yağ aldırma yöntemi cilt altındaki fazla birikimlerin vakum, özel kanüller ve enjektörler yardımıyla emilmesi işlemidir. Bu uygulama ile rahatsız eden yağlar kolay ve güvenli bir şekilde alınmaktadır.

Erkeklerde yağ birikimi kadınlardan daha farklıdır. Erkeklerdeki fazla yağ miktarı daha çok mide üstü ve karın bölgesinde birikmektedir. Kadınlarda başarı oranı erkeklere göre daha fazladır. Bunun nedeni ise bağırsak etrafı ve çevresinde olmasından kaynaklanıyor. Göbek sarkmaları karın ameliyatı ile giderilebilir. Bu şekilde başarı oranları daha fazla olur.

Yağ aldırma uygulaması yaptıracak kişinin derisini gergin olması gerekmektedir. Aksi durumda çok başarılı sonuç alınmayabilir. Derisi gergin hastalarda operasyon daha başarılı geçmekte,  görüntü olarak hiç belli olmamaktadır.

Yağ aldırma alanlarının belirgin olması, uygulama hatalarından ya da derisi gevşek olan hastalarda gözlemlenir. Uygulama hatası her yerden eşit yağ miktarda alınmaması ve bunun karşılığında da çukurların oluşmasına neden olur.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO