Gündem Postasi

Yüz Dolgusu

Yüz Dolgusu
07 Haziran 2018 - 15:28 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.

Yüz dolgusu yaptırmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken kararınızı sorgulamaktadır. Bu işlemi gerçekten isteyip istemediğinizi kendinize sormalısınız. Bunun için öncelikle aynanın karşısına gerçek yüzünüzde hangi bölgelere dolgu yaptıracağınıza karar verin. Dolgu yaptırdıktan sonra yüzünüzün alacağı şekli hayal edin. Bu konuda doktorunuzdan da destek alabilirsiniz. Doktorunuza yüzünüzde dolgu yaptırmak istediğiniz yeri söyleyin ve tavsiyelerini alın. Dolgu tedavisi doğru yerlere uygulandığında yüzünüze canlılık getirecektir. Yüzünüzde dudağınıza, kaşınıza ve yanağınıza dolgu yaptırabilirsiniz. Dudaklarınız eğer inceyse ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız dolgu tedavisi ile dudaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Çene bölgenizde çökmeler varsa bu çökmeleri de dolgu sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.

Dolgu işlemi kısa süren bir tedavidir. Genel olarak birkaç dakikada dolgu işlemi tamamlanmaktadır ve yeni görünüme kavuşabilirsiniz. Fiyat olarak da diğer estetik ameliyatlarına göre daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Dolgu tedavisinde kullanılan maddeler kozmetik ürünlerde de oldukça çok kullanılmaktadır. Ancak bu ürünlerde alerji riski tedavidekinden daha çoktur. Yüz dolgusu tedavisinde alerji riski yok denecek kadar azdır. Tedavide asit kullanılır ve bu yüzden alerji görülme olasılığı oldukça düşüktür. Bu asitler alerji riski göstermediği gibi ortalama 6 ila 12 ay arasında vücuttan atılmaktadır. Tabi ki bu süre yaşa göre artabilir.

Yüzünüzü güzelleştirmek için çok faydalı bir tedavi olan yüz dolgusu kısa sürede uygulanır ve riski azdır. Tedavi yöntemi kolaydır. Hastanede yatmanıza gerek kalmaz, tedavi sonrası günlük yaşantınıza hemen dönebilirsiniz ve fiyat bakımından bütçenizi zorlamaz. Dolgu tedavisi bu kadar avantajlıyken sizin yapmanız gereken doktorunuzu iyi seçmektedir. Çünkü bu tedavinin olumlu sonuç vermesi için doktorun tecrübesi çok önemlidir. Konusunda uzman olmayan doktor, yanlış bir yere dolgu yapması sonucu sizlere büyük sorunlar yaşatabilir. Anlaşıldığı gibi burada tedavinin olumlu geçmesinin en büyük etkeni doktordur. Fiyat bakımından ortalamanın biraz üzerinde olan ancak konusunda uzman kendini bu işe adamış doktorlara tedavi olmanız sizin için en doğru karar olacaktır. Dolgu tedavisi olmadan önce doktorunuzdan merak ettiğiniz bütün detayların cevaplarını isteyen. Ayrıca doktorunuzun tedavi öncesi ve sonrası için neler yapılacağı bilgisini alın. Bu bilgiler doğrultusunda yüz dolgusu tedavisi sizler için çok yararlı olacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO