Gündem Postasi

Yüz Estetiği Fiyatları

Yüz Estetiği Fiyatları
07 Haziran 2018 - 0:27 'de eklendi ve 118 kez görüntülendi.

Yüz Estetiği Fiyatları

Vücudumuz bir bütündür. Biriyle ilk tanışmanızda, karşınızdaki kişinin dikkatini ilk olarak vereceği nokta, vücudunuzun en önemli yerlerinden biri olan yüzünüzdür. Yüzünüz, içinizin dışa yansımasıdır. Bakışlarınız, burnunuz, kaşınız, yanaklarınız, dudaklarınız, boynunuz, kulaklarınız… Bunların tamamı bir araya geldiğinde, bir bütün olduğunda sizin yüzünüzü meydana getirir. İnsan doğar, büyür, yaşlanır. Bu yaşam serüveninde birçok deformasyona maruz kalır normal olarak. Örneğin ayaklarında problem yaşamaya başlar, eskisi gibi yürüyemez, önceki gibi iş göremez. Bunun yanında hareket bazında fark edemeyecek olduğunuz ve yıllara meydan okuyamayıp yaşlanan yerlerinizin başında gelir yüzünüz. Cildiniz buruşur, kırışır. Bu sinyaller onun artık bir değişime ihtiyacı olduğunun kanıtıdır. İşte tam olarak bu sebepten yüz estetikleri hayatımıza girivermiştir. Bunların yanında yüz estetiği fiyatları da merak edilmektedir.

Yüz estetikleri, özellikle kadınların hayata karşı dik durma mücadelelerinin timsalidir bir nevi. Geçen seneler, yüzünüzde derin izler bırakır. Kaş çöker, gözaltı torbalanır veya morarır, elmacık kemikleriniz varlığını kaybeder, dudaklarınız diriliğini yitirir, burnunuz eskisi kadar iyi hissettirmez size kendinizi. İşte tam olarak böyle bir anda oturursunuz başına bilgisayarın estetik cerrah araştırma yaparken bulursunuz kendinizi. Önceleri bu durum birçok kişi tarafından hoş karşılanmaz idi. Oysa şimdi hayatımızın içine o kadar çok nüfuz etti ki, genç kızlar lise veya üniversite mezuniyet zamanları yaklaştığı zaman ebeveynlerine mezuniyet hediyesi olarak yüz estetiği yaptırma alternatifleri sunuyor oldular.

Yüz estetiğinin kısa zamanda bu kadar ivme yapmasının sebeplerinden en önemlisi çok fazla maliyetli olmamalarıdır. Biraz para biriktiren herkes, estetik müdahale gerektirdiğini düşündüğü yerlere estetik yaptırabilir. Yüz estetiklerinin fiyatlar 1000 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. İşlem yapılacak yerler arttıkça paralel bir şekilde fiyat da artacaktır. Örneğin, üst veya alt göz kapak cerrahisi 2000-3000 TL, elmacık kemiği operasyonları 1500-2000 TL, çeşitli kimyasallar ile ciltteki tabakanın soyulması 500-600 TL. Burun estetiği 2000-3000 TL, dudağa yapılacak müdahaleler 1000 TL, yüzdeki herhangi bir ize müdahale yapma 1000-2000 TL, kaş kaldırma 1000-2500 TL, çene müdahaleleri 1500-2000 TL gibi rakamlara yapılabilmektedir. Yüz estetik fiyatlar operasyon yapılacak bölgenin ihtiyaç durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO