Gündem Postasi

Yüz Germe Kremleri

Yüz Germe Kremleri
07 Haziran 2018 - 18:01 'de eklendi ve 399 kez görüntülendi.

Yüz germe kremleri sayesinde cildinizin daha güzel ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kremler üzüm çekirdeği, kayısı gibi bitkilerden yapılmaktadır. Bu bitkiler sayesinde cildimizin ihtiyacı olan besinler cildimize verilir ve daha pürüzsüz olması sağlanır. Yıllarca bir çok etken cildimizde bazı yıpranmalara neden olur. Güneş, yaşadığımız stres, yüz hareketleri, yer çekimi gibi etkenler cildimizde bozulmalara neden olabilir. Ancak bizler cildimize gerekli olan bakımı yaparak bu etkilerin sonuçlarını engelleyebiliriz.  Bunun içinse bizim yardımımıza yüz germe kremleri yetişiyor.

Yüz germe kremleri içeriğinde bulunan bitkisel karışımlarla yüzünüzdeki cildin gerilmesini sağlar. Bu gerilme sonucunda yüzünde oluşan kırışıklıklar giderilmiş oluyor. Aynı şekilde yüzünüzde oluşabilecek kırışıklıklar için de bu kremleri kullanabilirsiniz. Germe kremlerini kullanmak için illa yüzünde kırışıklıkların olması gerekmez. Kırışıklıklar oluşmadan önce yapılan bakımlar ileriki yaşlarda daha net sonuçlar getirir ve yüz kırışıklıklarının önüne geçer. Bu kremleri kendiniz edinebileceğiniz gibi cilt bakım merkezlerinde de cildinize uygulatabilirsiniz. Kremleri kullanırken kullanma sıklığına ve oranına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her kremin uygulama aralığı vardır. Bu zaman aralığına uyduğunuz sürece sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Her uygulamada oluğu gibi aşırı kullanımlarda farklı etkiler görülmesi normal. Bu yüzden tavsiye edilen zaman aralıklarında kremlerinizi yüzünüze uygulamanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Cilt güzelliğiniz için gerekli olan germe işlemini kremlerle yapacaksanız yıkama işlemine de dikkat etmelisiniz. Yüz germe kremleri kullanıldıktan sonra çok iyi bir şekilde yıkanmalıdır. Özellikle gece sürülüp sabaha kadar yüzde kalan kremlerden kullanıyorsanız sabah kalktığınızda güneşe çıkmadan yüzünüzü bol su ile yıkamalısınız. Çünkü cildinizde oluşan gerilme ve cilt gözeneklerinin açılması ve kremin hala ciltte bulunması sonucu güneş zarar verebilmektedir. Germe kremleri sayesinde yüzünüzde oluşabilecek kırışıklıkların ve çiziklerin önüne geçmiş olursunuz. Yüzünüzde kırışıklıkla ve çizikler oluşmuşsa ve bu kremleri kullanmaya başlamışsanız kırışıklık ve çiziklerde ki azalmayı görebilirsiniz. Kullanacağınız kremin kalitesi de çok önemlidir. Fiyat bakımından çok ucuz olan ve içeriği bakımından zengin olmayan kremler sizlere istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Bu yüzden kendini kanıtlamış ve zengin içerikli kremleri kullanmanız size olan fayda açısından çok önemlidir.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SEO